Strona główna » Trener osobisty Michał Potucha – zdrowy styl życia dla każdego
Zdrowie i Uroda

Trener osobisty Michał Potucha – zdrowy styl życia dla każdego

Noworoczne postanowienia w wielu przypadkach się nie zmieniają. Spora część Polaków obiecuje sobie, że schudnie i zacznie regularnie ćwiczyć. Jednak po kilku tygodniach zapał i zaangażowanie słabną, zaś z obietnic niewiele pozostaje. Z pomocą takim osobom może przyjść trener osobisty Michał Potucha, który ustali plan treningowy, pomoże w stworzeniu optymalnego systemu odżywiania oraz który będzie analizował założenia treningowe i odpowiednio je modyfikował.

Trening z Michałem Potuchą

Można się zastanawiać, czy trener personalny jest faktycznie konieczny w czasie treningów. Oczywiście osoby o dużym stopniu motywacji są w stanie realizować plan treningowy samodzielnie, jednak większość osób potrzebuje dodatkowego wsparcia czy też obecności osoby trenera, który dopilnuje, aby wszystkie ćwiczenia były odpowiednio wykonane. W wielu klubach fitness osoby ćwiczące niewłaściwie wykonują określone ćwiczenia, co może skutkować powstaniem kontuzji. Trener osobisty Michał Potucha nie tylko wspiera i motywuje, ale również pomaga w uniknięciu najczęstszych błędów, jakie popełniają osoby ćwiczące. Warto pamiętać, że trener personalny tworzy plan treningowy pod kątem danej osoby, przy czym taki plan powinien być regularnie analizowany i modyfikowany, aby treningi przynosiły jak największą korzyść. Więcej o tym jak trenować dowiesz się na stronie http://trenerkatowice.pl/

Różne oczekiwania ćwiczących

Kolejną rzeczą, o której warto pamiętać zanim samodzielnie wybierzemy się do klubu fitness, jest fakt, że trener osobisty rozpoczyna współpracę od ustalenia oczekiwań podopiecznego. Nie każda osoba, która decyduje się na trening z Michałem Potuchą, chce mieć mocno rozwinięte mięśnie. Niektórych w zupełności zadowala zwiększenie wydolności organizmu czy ogólna poprawa wyglądu sylwetki. Odpowiednie ćwiczenia w połączeniu z dietą czy odpowiednio dobraną suplementacją mogą pomóc w osiągnięciu takich efektów. Dobry trener wie, że jego podopieczni dysponują różnymi zasobami czasowymi, zatem jego wsparcie musi być bardzo zróżnicowane. Michał Potucha oferuje swoje usługi w dwóch pakietach, różniących się głównie częstotliwością treningów. W wersji basic są to trzy treningi w miesiącu, z kolei w wersji standardowej – 10 treningów w miesiącu. Za każdym razem współpraca z trenerem rozpoczyna się od analizy składu ciała oraz od ustalenia oczekiwań podopiecznego, aby w ten sposób stworzyć plan treningów. Wykonywanie ćwiczeń pod okiem trenera wiąże się z poznaniem odpowiedniej techniki, dzięki czemu ćwiczący uniknie kontuzji.
Oprócz regularnych spotkań z trenerem w czasie treningów istnieje również możliwość skorzystania z treningów wyjazdowych i weekendowych, które są przeznaczone głównie dla osób poszukujących sposobu na aktywne spędzenie czasu wolnego. Warto również skorzystać z licznych szkoleń i warsztatów, jakie trener osobisty Michał Potucha regularnie organizuje.

Meble do salonu w bloku Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO https://beesafe.pl/porady/psychotesty-dla-kierowcow/