Strona główna » Udany prezent na parapetówkę
Ciekawe

Udany prezent na parapetówkę

Impreza w gronie przyjaciół to jeden z najprzyjemniejszych etapów przeprowadzki do nowego mieszkania. Zanim jednak odwiedzisz znajomych w nowym gniazdku, konieczne będzie kupno prezentu, który przyda się w domowej kolekcji na początek samodzielnej drogi. Jeśli to Ty organizujesz parapetówkę, warto sporządzić listę rzeczy, które chciałbyś otrzymać od gości. W ten prosty sposób zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo zaoszczędzisz przyjaciołom rozterek związanych z wyborem odpowiedniego podarunku. Co na pewno przyda się w nowym mieszkaniu?

Ozdobna patera

Ładna, stylowa patera to niezwykle przydatna rzecz w każdym domu. Kompletując zastawę i inne akcesoria do nowego mieszkania przeważnie odkładamy kupno mniej istotnych gadżetów „na potem”, które przeważnie nigdy nie nadchodzi. Pewne jest, że każda pani domu z pewnością ucieszy się z uroczej, porcelanowej patery na ciasto lub muffinki.

Szkło

Szkła nigdy za wiele! Zestaw dobrej jakości kieliszków do wina albo drinków znajdzie zastosowanie w każdym domu. Warto wybierać produkty nie ze szkła sodowego, a kryształowego. Szklanki, kieliszki i karafki z tego rodzaju szkła pięknie odbijają światło, dzięki czemu prezentują się niezwykle elegancko.

Stojak na wino

Praktyczny i niezwykle stylowy dodatek. W sklepach możesz znaleźć szeroki wybór stojaków zaprojektowanych w niemal każdej stylistyce i formie – pionowe, poziome, na kilka lub kilkadziesiąt butelek, klasyczne i nowoczesne. Pamiętaj, że stojak na wino powinien być idealnie wkomponowany w stylistykę wnętrza.

Solidne sztućce

Serwis obiadowy i sztućce dobrej jakości to przeważnie jeden z pierwszych zakupów do nowego domu. Częste mycie, szczególnie to w zmywarkach, oraz intensywne użytkowanie sprawiają, że na łyżkach i widelcach mogą pojawić się nieestetyczne plamy albo nawet rdza. Wybierając produkty dobrych marek, takie jak sztućce Gerlach, możesz mieć pewność, że prezent zachowa swoją nieskazitelną formę przez długie lata. Na stronie gerlach.pl możesz kupić ciekawe zestawy, które z czasem można rozbudowywać dzięki wielu dodatkom.