Strona główna » VOBRO rozszerza ofertę Frutti di Mare
Ciekawe

VOBRO rozszerza ofertę Frutti di Mare

VOBRO już od ponad trzydziestu lat rozpieszcza swoich Klientów wysokiej jakości wyrobami cukierniczymi. Słodkie praliny, wyśmienite bomboniery czy smaczne galaretki przypadły do gustu zarówno najmłodszym, jak i dorosłym smakoszom. Któż z nas nie przepada za słodyczami? Konsumpcja słodyczy w Polsce z roku na rok jest coraz większa. Nic więc dziwnego, że brodnicki producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozwija swoje kluczowe marki.
VOBRO od początku swojego istnienia jest położone w Brodnicy, miasteczku w województwie kujawsko- pomorskim. Od ponad trzech dekad firma wprowadza na rynek polski i międzynarodowy produkty, które wyróżniają się doskonałym smakiem, tradycyjną recepturą oraz dokładnością realizacji. Firma przywiązuje uwagę do dynamicznego rozwoju, dlatego prowadzi zaawansowaną strategię marketingową, rozwija kluczowe marki oraz poszerza asortyment swoich produktów. VOBRO od lat rozbudowuje linie produkcyjne, zatrudnia najlepszych pracowników w branży cukierniczej, wdraża innowacyjne technologie oraz poszerza dystrybucję w kraju i za granicą. Firma od początku swojego istnienia stawia na pierwszym miejscu wymagania i zadowolenie każdego z konsumentów. Do wyrobu swoich produktów, VOBRO wykorzystuje surowce pochodzące ze Szwecji, Niemiec, Belgii, Włoch i Słowacji. W dbałości o wysoką jakość każdego z łakoci firma wdrożyła system ISO 22000 i spełnia standard IFS. Obecnie w ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć wysokiej jakości praliny, galaretki, batony i bomboniery. Różnorodna oferta sprawia, że VOBRO jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom swoich Klientów.
Zakład Produkcji Cukierniczej VOBRO rozwija swoje kluczowe marki. Jednym z najbardziej znanych i lubianych produktów są Frutti di Mare- praliny w nietypowym kształcie owoców morza. Jesienią 2016 roku, marka ta została poddana zmianie identyfikacji graficznej. Temu wydarzeniu towarzyszy także wprowadzenie na rynek nowego smaku oraz nowej formy podania produktu pod wyżej wymienioną marką. Producent liczy na to, że sprosta wymaganiom dwóch grup konsumentów Frutti di Mare: tych, którzy poszukują chrupkich doznań i tych, którzy spożywają głównie słodycze impulsowe.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, VOBRO wprowadza do sprzedaży dwa całkiem nowe koncepty sygnowane marką Frutti di Mare. Brodnicki producent słodkości chce zaoferować swoją markę klientom poszukującym chrupkich doznań w produktach czekoladowych. Już od września konsumenci mogą nabyć pralinki Frutti di Mare Crunchy, których nadzienie jest oparte na chrupkach słodowych. Pralinki Crunchy mają nietypowy kształt owoców morza, zupełnie tak samo, jak ich klasyczny odpowiednik- Frutti di Mare. Nowy wyrób VOBRO wyróżnia się delikatną waflową chrupkością, wyśmienitym smakiem oraz starannością wykonania.
VOBRO pomyślało także o klientach, którzy prowadzą aktywny tryb życia, żyją w biegu i nie mają na nic czasu. To dla nich producent słodkości stworzył Frutti di Mare w formie formowanego batonika PREMIUM. Od dziś możesz mieć ulubione słodycze zawsze przy sobie- w podróży, w szkole, w pracy i podczas wyjścia ze znajomymi lub najbliższymi. Wszystkie z nowości nawiązują do nowej szaty graficznej marki Frutti di Mare, która została niedawno wprowadzona na rynek. Warto wspomnieć, że nowe produkty mają razem z dotychczasową ofertą Frutti di Mare, ale w nowej szacie graficznej, tworzyć wspólną „rodzinę” marki Frutti di Mare i budować wizerunek i pamięć o marce w głowach konsumentów.
Na opakowaniach nowych produktów pojawiają się elementy graficzne, które dywersyfikują ofertę w stosunku do klasycznej i powszechnie znanej wersji Frutti di Mare. Wersja Crunchy to mix czekolady na każdej z pralinek, oryginalna kompozycja mlecznej i deserowej czekolady. Opakowanie nowego, chrupiącego produktu zostało uszlachetnione trójkątami w kolorze odmiennym od standardowej wersji Frutti di Mare. W przypadku batoników sama nowa forma podania produktu stanowi dywersyfikację oferty. Prawa część opakowania batonika nawiązuje do marki Frutti di Mare, natomiast lewa dedykowana jest wariantowi smakowemu batonika: orzechowemu lub mlecznemu. Każdy z wyrobów VOBRO wyróżnia się doskonałym smakiem, delikatnością wykonania oraz wykorzystaniem w procesie produkcji najwyższej jakości surowców. Producent opiera się na tradycyjnych recepturach, bardzo dobrej znajomości rynku oraz wdrażaniu nowoczesnych technologii produkcji. Dużą rolę odgrywają także doświadczeni pracownicy, którzy od wielu lat związani są z marką VOBRO.
Przed brodnickim producentem słodkości stoi nie lada wyzwanie polegające na wymagającym etapie budowy pozycji marki na półce sklepowej. Warto zadbać o to, by oferta Frutti di Mare na półce konkretnego sklepu gwarantowała dotarcie do jak najszerszego grona konsumentów. Dzięki spójnej szacie graficznej, wysokiej jakości wyrobów i grupie stałych klientów, VOBRO z całą pewnością odniesie kolejny sukces w branży wyrobów cukierniczych.