Strona główna » Weekend w Tatrach
Ciekawe

Weekend w Tatrach

Coraz więcej uwagi zwracamy na to, aby relaksować się i odpoczywać, najlepiej z dala od miasta. Weekendy są idealnym momentem na to, aby wyrwać się i wraz z bliską osobą odpocząć blisko natury. Warto wybrać się w góry – w Polsce nie brakuje pięknych pasm górskich z licznymi atrakcjami. Oczywiście najpopularniejsze pozostają Tatry.

Jakie miasto wybrać?

Planując urlop w tatrach z pewnością musimy wybrać miejsce, gdzie się zatrzymamy. Osoby źle znoszące hałas i tłum powinny szukać noclegu z dala od Zakopanego. Dobrym rozwiązaniem jest Poronin, Bukowina Tatrzańska – są to miejsca oddalone o kilkadziesiąt kilometrów od zimowej stolicy Polski, znacznie spokojniejsze. Jeśli zechcemy wybrać się kolejką na Kasprowy wystarczy, że rano wybierzemy się do Zakopanego, bez konieczności zatrzymywania się w nim na noc.
Bukowina Tatrzańska oferuje możliwości związane z aktywnym wypoczynkiem (liczne stoki narciarskie, gęsta sieć szlaków turystycznych), jak również z relaksem. W mieście nie brak restauracji, karczm i kawiarni, w których serwowane są lokalne przysmaki. Nierzadko zdarza się, że w weekendy w karczmach organizowane są koncerty na żywo. Szukasz noclegu? Sprawdź ofertę Willi Majerczyk – tani pensjonat bukowina tatrzańska.

holard.net za10froszy.pl