Strona główna » Wesele z dala od zgiełku miasta
Ciekawe

Wesele z dala od zgiełku miasta

Elegancki i uroczysty ślub dla wielu nie może obyć się bez wspaniałego wesela – wiele par wręcz przygotowuje się bardziej do hucznej zabawy w gronie znajomych, niż do samej ceremonii przy ołtarzu czy urzędniku. Organizacja wesela faktycznie wymaga sporo logistyki – jak młode pary radzą sobie z poszczególnymi zagadnieniami? Faktem jest, że coraz więcej z nich wybiera hotele i restauracje poza centrum miasta. Powody są różnorodne!

Sala weselna pod Warszawą ciekawsza i tańsza!

Wybór sali poza granicami miasta jest zazwyczaj podyktowany kwestiami finansowymi. Sale umiejscowione w centrum są czasami absurdalnie drogie, a do tego warunki oferowane przez managerów często nie są współmierne do kosztów. Wybór restauracji czy hotelu na obrzeżach czy poza granicami miasta będzie wiązać się również z mniejszym ryzykiem utknięcia w korkach. Sala weselna pod Warszawą to także szansa na odetchnięcie świeższym powietrzem. Największym wzięciem cieszą się hotele i restauracje umiejscowione nad jeziorami i otoczone lasami. Bliskość natury sprawi, że goście weselni będą mogli wyjść Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia Windsor Hotel. O szczegółowej ofercie przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

O czym powinniśmy pamiętać podczas przygotowywania wesela?

Podczas rozmowy z managerem hotelu czy restauracji w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o termin zabawy i ustalić, czy impreza będzie miała poprawiny. Kolejnym ważnym punktem jest ustalenie liczby gości i dopasowanie sali. Podczas rozmów z managerem z pewnością poruszone zostanie zagadnienie cateringu – szefowie kuchni przygotują dla nas kilka propozycji weselnego menu. W ofercie kuchni znajdziemy dania kuchni polskiej, europejskiej oraz dania wegetariańskie czy wegańskie. Każdy znajdzie coś dla siebie!