Strona główna » WordPress – własna strona dla każdego
Ciekawe

WordPress – własna strona dla każdego

Prowadzenie swojej działalności bez promowania się w sieci jest obecnie niemal niemożliwe. Aby zaprezentować swoje usługi czy produkt szerszej publiczności, nie musisz inwestować w kosztowną stronę www zaprojektowaną przez wyspecjalizowanego webmastera. Dzięki narzędziom udostępnionym w sieci nawet laik może stworzyć atrakcyjną, nowoczesną stronę. Wszystkim osobom pragnącym stworzyć w sieci funkcjonalną i efektowną wizytówkę swojej firmy prezentujemy system WordPress!

Czym jest WordPress?

WordPress jest bez wątpienia najpopularniejszym systemem zarządzania treścią (CMS). Rozbudowany program napisany jest w języku PHP i udostępniony na licencji GNU General Public License. WordPress został stworzony z myślą o blogerach, jednak szybko zyskał znacznie szersze zastosowanie. Dzięki ogromowi wtyczek, dodatków i szat graficznych możesz stworzyć rozbudowaną stronę, internetową galerię czy sklep.

Do największych zalet WordPress zaliczyć możemy jego przejrzystość i łatwość obsługi. Panel administracyjny jest skonstruowany w taki sposób, aby jego obsługa nie przysparzała najmniejszych trudności nawet laikowi. Do dyspozycji użytkowników jest ogrom ciekawych szat graficznych pozwalających stworzyć oryginalną witrynę wpisującą się w trendy. Co ważne, popularny system CMS dostępny jest w języku polskim.

Ile  kosztuje hosting WordPress?

Obawiasz się, że użytkowanie WordPressa nadszarpnie Twój budżet? W takim razie musimy wyprowadzić Cię z błędu! Hosting WordPress jest bezpłatny. Co ciekawe, istnieją dwie strony WordPress: WordPress.org  oraz WordPress.com.  Drugi wariant jest usługą komercyjną podzieloną na dwa plany: bezpłatny i płatny. Korzystanie z WordPress.org   jest całkowicie darmowe.