Strona główna » Wypożyczalnia rusztowań Boels – bezpieczeństwo prac budowlanych
Technologia

Wypożyczalnia rusztowań Boels – bezpieczeństwo prac budowlanych

Rusztowania stanowią jedne z ważniejszych elementów, bez których trudno dokończyć budowę obiektu mieszkalnego czy komercyjnego w bezpieczny sposób. Jednak w trakcie realizacji niektórych etapów budowania konieczny staje się wynajem rusztowań, które zapewnią ciągłość budowania. Ze względu na poziom zaufania profesjonalistów, ciekawą ofertę dla swoich kontrahentów posiada wypożyczalnia rusztowań Boels, specjalizująca się w wynajmie rusztowań jezdnych z aluminium.

Jakie rusztowania wynajmowane są najczęściej

Wypożyczalnia rusztowań Boels nie skupia się jedynie oferowaniu swoich usług tylko klientom biznesowym. Rusztowania elewacyjne, wewnętrzne czy specjalne mogą tu wypożyczyć także osoby indywidualne, które potrzebują rusztowań do praco budowlanych realizowanych na mniejszą skalę. Rusztowania wypożyczalnia oferuje bardzo różne: począwszy od jednoosobowych rusztowań jezdnych aluminiowych, poprzez rusztowania jezdne o dość zróżnicowanej szerokość, aż po rusztowania specjalne. Za bezpieczeństwo pracowników, wykorzystujących rusztowania jezdne, odpowiadają dodatkowe akcesoria, jak np. daszki do rusztowań, kładki komunikacyjne czy wewnętrzne drabiny. Przy pracach budowlanych w miejscach nietypowych, jakimi są dachy budynków, potrzebne mogą być również specjalne rusztowania, które uzupełnia się o dodatkowe zabezpieczenia krawędzi, dostosowane do pochyłości dachu.

Rusztowania zewnętrzne i wewnętrzne

Przy wykańczaniu elewacji w domach jednorodzinnych wskazane jest wykorzystanie rusztowań elewacyjnych na przyczepie. Z kolei przy remontach we wnętrzach budynków mieszkalnych sprawdzają się rusztowania rozstawiane pokojowe, które warto uzupełnić o wygodne schodki. W pomieszczeniach niższych sprawdzają się składane kozły. Ofertę rusztowań uzupełniają rusztowania specjalne, wśród których znalazły się podesty wiszące oraz wieże schodowe, dostępne na specjalne zamówienia.

Rusztowania jezdne do wnętrz i na zewnątrz budynków

Najczęściej ekipy remontowe decydują się na rusztowania aluminiowe jezdne, które dobiera się do rodzaju prowadzonych prac pod względem ich szerokości. Wąskie rusztowania jezdne rekomendowane są do prowadzenia prac we wnętrzach specjalnych, jak klatki schodowe czy wąskie alejki, z kolei szerokie rusztowania jezdne sprawdzają się przy różnego rodzaju pracach prowadzonych na zewnątrz budynków. Łatwy montaż oraz możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły sprawiają, że często sięga się po szerokie rusztowania, wykorzystując w nich również specjalne drabinki wewnętrzne czy schody do rusztowań.