Strona główna » Wyroby skórzane – co wybrać na prezent?
Ciekawe

Wyroby skórzane – co wybrać na prezent?

Galanteria skórzana jest od wielu lat chętnie wybierana na prezent dla bliskiej osoby. Wybór jest naprawdę duży, zarówno w przypadku prezentów dla pań, jak i panów. Jak wybrać wysokiej jakości produkt? Na co zwracać uwagę? Czy cena gra rolę? Poniżej krótki poradnik.

Aktówka, torebka

Aktówki, torebki czy saszetki wykonywane są z trwałej skóry, specjalnie zmiękczanej, aby mogła ona być również elastyczna. Torebki i aktówki najpopularniejsze są w stonowanych kolorach, panom należy kupować aktówki czarne lub brązowe. Jak rozpoznać wysokiej klasy produkt? Z pewnością warto bliżej przyjrzeć się szwom. Powinny być one głęboko osadzone, nie strzępić się, nie urywać. Z wierzchu torebka czy aktówka powinny mieć równomierną fakturę – zdarza się, że na skórze może znaleźć się niewielki defekt. Taki produkt jest zazwyczaj niedopuszczany do sprzedaży.
Kupując damską torebkę warto zastanowić się, jaki model sprawi bliskiej kobiecie największą radość. Producenci oferują torebki casualowe, wieczorowe, sportowe.

Rękawiczki

Rękawiczki skórzane to niezwykle elegancki i dystyngowany dodatek. Doskonale sprawdzą się podczas chłodniejszych dni i idealnie dopełnią każdą kreację. Rękawiczki skórzane dostępne są w różnych rozmiarach (inne dla pań i panów). Tworzy się je z miękkiej skóry, wewnątrz mogą posiadać dodatkową podszewkę, która zapewni większe ciepło w chłodne dni. Rękawiczki dostępne są w szerokiej gamie kolorów – od klasycznej czerni, aż po beż. Warto zwrócić uwagę z jakiego gatunku skóry są one wykonane. Popularne i modne są rękawiczki zamszowe.

Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowe na powrót stają się nieodłącznym atrybutem osób zapracowanych. W przeciwieństwie do elektronicznych gadżetów nie zabraknie im prąd, dlatego bez problemu można sięgnąć po zapisany w nich ważny numer telefonu. Elegancka oprawa może być spersonalizowana, przez co kalendarz zyskuje jeszcze piękniejszy wygląd.
Źródło: javro.pl.