Strona główna » Wysokie obcasy emanacją kobiecego piękna. Jak dobrać szpliki?
Ciekawe

Wysokie obcasy emanacją kobiecego piękna. Jak dobrać szpliki?

Która z kobiet nie czuje się pewniej zakładając buty na wysokim obcasie? Takie obuwie jest kwintesencją kobiecości. Sprawia, że sylwetka wygląda na szczuplejszą, mięśnie pośladków i nóg się napinają, przez co wizualnie poprawiają się proporcje.

Szpilki-trybut kobiecości

Dodatkowo damskie szpilki zmuszają nas do wyprostowania pleców, przez co wydajemy się pewniejsze siebie. Nie wszystkie kobiety uwielbiają chodzić w butach na obcasach, ze względu na obciążenie kręgosłupa i częsty brak stabilności takich butów. Jednak jeżeli dobrze poszukamy i zainwestujemy w wysokie jakościowo, markowe, najlepiej skórzane szpilki, nasze stopy nam podziękują, a wszystkie stylizacje, do których je ubierzemy, zyskają kobiecy charakter. Wielkie wyjście to niemal obowiązkowo wysoki obcas, który świetnie komponuje się zarówno z eleganckimi sukienkami i kombinezonami, jak i z bardziej imprezowym lookiem. Jeśli planujesz przetańczyć całą noc, nie wybieraj świeżo zakupionych szpilek. Mogą być najpiękniejsze na świecie, ale nie masz pewności, że nie skończysz z odciskami lub otarciami. Dlatego zawsze kupuj buty przynajmniej kilka dni przed ważnym wyjściem, żebyś zdążyła je rozchodzić, albo zorientować się, gdzie warto nakleić plaster, bądź umieścić wkładkę.

Kup szpilki przez Internet

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem szpilek, przemyśl ten zakup, zwłaszcza, jeśli nie chodzisz w takich butach na codzień. Rozważ model, który będzie z materiału przyjaznego twoim stopom. Ponadto to, sprawdź, czy czujesz się stabilnie, pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić nienaruszony towar. Spędź w butach trochę czasu, zobacz, czy nie zaczną ci przeszkadzać. Komfort przede wszystkim. I nie bój się szaleństw. Klasyczne czarne szpilki, przykładowo szpilki Big Star, zawsze wyglądają świetnie. Ale czasem warto spróbować czegoś nowego. Strażacka czerwień, wężowa skóra albo florystyczny wzór. Odpowiednie buty są wykończeniem każdej stylizacji.