Strona główna » Zestaw ogrodowy 6-osobowy – co wybrać?
Dom i Wnętrze

Zestaw ogrodowy 6-osobowy – co wybrać?

Szukając inspiracji na niebanalną aranżację przestrzeni przydomowej, warto zwrócić uwagę na zestaw ogrodowy 6-osobowy. Komplet taki idealnie sprawdzi się w ogrodach, na tarasach, patio. Duża ilość miejsc siedzących pozwoli na zapraszanie gości do wspólnego odpoczynku. Jakie kolekcje wziąć pod uwagę podczas poszukiwania idealnego zestawu meblowego?

 

Zestaw ogrodowy 6-osobowy – komplety jadalniane

Ogród to idealne miejsce do tego, aby podawać posiłki na świeżym powietrzu. By było to możliwe, konieczny okaże się zestaw ogrodowy 6-osobowy, składający się z dużego stołu oraz wygodnych foteli czy krzeseł. Niebanalną formą aranżacji okaże się funkcjonalny stół drewniany, wykonany z egzotycznego drewna tekowego. Drewno takie jest wysoce odporne na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci. Warto zestawić go z krzesłami z naturalnego rattanu – nowoczesne krzesła rattanowe zagwarantują wygodę i sprawią, że otoczenie nabierze niebanalnej oprawy.

 

Zestaw ogrodowy 6-osobowy technorattanowy

Komplety technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – są eleganckie, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, świetnie sprawdzają się w różnych aranżacjach. Nowoczesny zestaw ogrodowy 6-osobowy pozwoli na wykreowanie komfortowej przestrzeni wypoczynkowej. Doskonałym pomysłem okaże się wykorzystanie sofy narożnej technorattanowej oraz niskiego i szerokiego stolika kawowego. W tak zaprojektowanym miejscu wypoczynkowym warto podejmować gości, podawać kawę, odpoczywać blisko natury.

 

Zestaw ogrodowy 6-osobowy w konstrukcji modułowej

Oryginalną formą aranżacji przestrzeni są komplety modułowe. Zestaw ogrodowy 6-osobowy tego typu z pewnością pozwoli w sposób kreatywny podejść do strefy wypoczynkowej. Komplety modułowe składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone przy pomocy niewielkich złączek.