Strona główna » Zmień oblicze swojego mieszkania
Dom i Wnętrze

Zmień oblicze swojego mieszkania

Obecnie w katalogach wnętrzarskich i magazynach poświęconych dekoratorstwu znajdziemy wiele inspirujących pomysłów na to, jak odmienić nasze mieszkanie. Nie podążajmy jednak ślepo za modami – zamiast zmieniać wystrój całego mieszkania warto postawić na niewielkie detale, które nadadzą mu nowego, odświeżonego charakteru! Oto kilka ciekawych propozycji, które z pewnością nie zrujnują naszego portfela!

Kuchnie i jadalnie

W kuchniach i jadalniach toczy się życie rodzinne – warto zadbać o to, aby pomieszczenia te były jasne, przestronne i komfortowe. Aby odmienić ich wygląd wystarczy zwykły wazon ze świeżymi kwiatami. Jeśli jednak szukamy niebagatelnych dodatków klasyczny, szklany wazon warto zamienić ceramiczną kobiałką czy wysokim słojem. W tym ostatnim najpiękniej wyglądać będą polne kwiaty!
Również siedzenia mogą posiadać ciekawe elementy. Najmodniejsze w ostatnim czasie stały się hokery.

Sypialnie

Sypialnie kojarzone są przede wszystkim z odpoczynkiem oraz relaksem. Aby dodatkowo podnieść nasz komfort warto rozejrzeć się za ciekawymi dodatkami, takimi jak narzuty i kapy na łóżko, oryginalne lampki nocne. Ciekawe mogą okażą cię także nowe stoliki nocne czy poduszki na łóżko. Jeśli szukamy oryginalnych łóżek z pewnością powinny wpaść nam w oko łóżka z zagłówkami – są one najczęściej tapicerowane.

 

https://eltying.com.pl/domowe-biuro-jak-je-urzadzic/ Zestawy mebli do salonu Pokój młodzieżowy w stylu skandynawskim