Strona główna » Drewniane puzzle – Edukatorek poleca swoje zabawki edukacyjne
Ciekawe

Drewniane puzzle – Edukatorek poleca swoje zabawki edukacyjne

Prowadząc nasz sklep, wychodzimy z założenia, że poprzez zabawę dziecko może się bardzo dużo nauczyć. Takie są właśnie zabawki w naszej ofercie. Nasi klienci to usatysfakcjonowani rodzice i szczęśliwe maluchy. Współpracujemy z zaufanymi markami, które dostarczają nam certyfikowane, bezpieczne dla dzieci zabawki najwyższej jakości. Wiemy doskonale, że rodzice często mają wiele wątpliwości podczas zakupów zabawek. Czy są bezpieczne? Dostosowane do wieku mojego malucha? Czy sprawią mu frajdę? – to częste pytania, na które musimy znaleźć odpowiedz. Dzięki naszej przejrzystej ofercie dokładnie wyselekcjonowanych zabawek możesz nam w pełni zaufać i wyzbyć się wszelkich wątpliwości. Zależy nam na dobru Twojego dziecka nie mniej niż Tobie. 

Puzzle i klocki – edukacyjne zabawki drewniane 

Zabawa może być nauką. Świetnym przykładem są tutaj drewniane puzzle, klocki i różnego rodzaju układanki. My dorośli zdajemy sobie sprawę ile cierpliwości potrzeba, aby ułożyć pełen obraz z tysięcy małych elementów. Ćwiczy to wytrwałość w dążeniu do celu, uczy planowania, analitycznego spojrzenia i postrzegalności. Dokładnie te same cechy wykształci Twoje dziecko jeśli od małego będzie bawić się  zabawkami edukacyjnymi. Na początku wystarczy układanka z kilkoma elementami a w miarę postępów i rozwoju można stawiać przed dzieckiem cięższe zadania, motywując go do podjęcia wyzwania. Drewniane puzzle – Edukatorek poleca swoje trwałe i ciekawe produkty. Przekonaj się sam!

Zabawki do kąpieli dla dzieci – spraw by kąpiel była wesołym przeżyciem

 

Niektóre dzieci uwielbiają pluskać się w wodzie i codzienna kąpiel to dla nich świetna zabawa. Są jednak i takie, dla których wizja wanny wiąże się ze złymi skojarzeniami. Jak w takim razie zachęcić takiego szkraba do mycia? Pomóc w tym mogą zabawki do kąpieli dla dzieci. Gumowe zwierzątka, zestawy do łowienia rybek czy ruchome łódki na akumulator sprawią, że dziecko będzie z utęsknieniem czekać na wieczorną kąpiel i wytworzy sobie nawyk regularnego dbania o higienę osobistą. Zabawki do kąpieli w naszej ofercie są estetyczne, kolorowe, oryginalne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Polecamy i zapraszamy do składania zamówień – edukatorek.pl